Portál v&p fashion.sk je vstupnou bránou do sveta moderných žien. Stačí si v pohodlí vybrať zo širokej ponuky a uskutočniť diskrétny nákup.

Sme internetový obchod s predovšetkým kvalitným a značkovým dámskym oblečením . Ponúkame nové elegantné, zvodné, športové, ale hlavne trendy veci na rôzne príležitosti, ktoré sa pohodlne nosia. Okrem dámskeho oblečenia si svoj šatník môžete obohatiť o exkluzívne spodné prádlo, pyžamá, župany aj plavky. Všetok tovar zobrazený na našej stránke máme skladom a dodávame ho do 2-3 pracovných dní.

Po odoslaní tovaru na vami uvedenú adresu vám pošleme správu o odoslaní zásielky. 
Tovar odosielame slovenskou poštou dobierkou, alebo po prevode na účet doporučene prvou triedou.
Poštovné bude pripočítané k zásielke podľa platného cenníka slovenskej pošty.
Tovar ste oprávnený bez uvedenia dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia nepoškodený s visačkou, alebo vymeniť za iný tovar, či inú veľkosť.

Neprevzatie tovaru sa chápe ako porušenie Obchodných podmienok spotrebiteľom, pričom predávajúci si vyhradzuje právo uložiť spotrebiteľovi zmluvnú pokutu vo výške 50% z hodnoty objednaného tovaru a ďalšiu škodu vzniknutú týmto predávajúcemu jednaním (spravidla cenu dopravy/poštovného a balného v plnej, preukázateľnej výške) . Predávajúci tak vykoná vystavenie
faktúry na meno spotrebiteľa, ktorý je povinný faktúru uhradiť do 7 dní od doručenia faktúry.